Něco málo o nás

Kde máme začít. Vše začalo náhodou při hledání vhodného dodavatele sportovních potřeb. Náš trh nabízí mnoho možností, kde potřebné výrobky nakoupit. My jsme však chtěli nabídnout něco jiného, než to co běžný sportovní eshop. Spoustu věcí se dováží v kontejnerech z dalekého východu a ne vždy to odpovídá kvalitě a po pravdě touto cestou jsme jít nechtěli. 

Neodradilo nás to a pátrali jsme dál. Kdyby nám to dnes někdo vyprávěl, tak tomu sami neuvěříme. Našli jsme malou firmu, vzdálenou pouhých  30km od nás, která vyrábí přesně to, co jsme hledali. 

Velkou výhodou je otevřenost majitele firmy, jelikož bere v potaz naše připomínky (většinou přichází od zákazníků) k jeho výrobkům a pokud to jen trochu jde, tak věci upraví ke spokojenosti nás všech. Za sebe můžu říct, že každý zaměstnanec, který tam pracuje, ví, kde je jeho místo a práce jim jde skvěle od ruky. Prostě radost pohledět. Firma si vše realizuje sama od výroby až po zabalení výrobků. Nakupují pouze plastové částí a spojovací materiál. 

Zider - je malá regionální firma z oblasti, kde málokdo z Vás někdy byl. Město Krnov leží na pomezí českých a polských hranic. Prodejem značky se zabýváme od roku 2019 a vlastně můžeme říci, že jsme výhradní prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. 

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX